UAB Baltijos Automobilių Diagnostikos Sistemos – B.A.D.S. UAB įkurta 2001 metais. Įmonė pradėjo savo veiklą, kaip prekybinė įmonė siūlanti automobilių diagnostikos įrangą. Po kelerių metų bendrovė išplėtė savo produktų ir paslaugų spektrą ir pradėjo prekiauti automobiliniais keltuvais, ratų montavimo ir balansavimo, ratų suvedimo bei kita autoservisų įranga ir įrankiais.

Nuo 2005 metų įmonė pradėjo kurti ir gaminti mokomąją įrangą, pavadintą AutoEdu prekiniu ženklu. Šie mokymo stendai yra puiki priemonė, skirta profesiniam mokymui, auto mokymo klasei, ar vairavimo mokyklai.

Nuo 2004 metų mūsų įmonė organizuoja automobilių diagnostikos kursus nuosavame mokymo centre. Dėl to buvo reikalingi mokymo stendai ir demonstravimo įranga, kurios pagalba būtų galima paaiškinti veikimo principus, pademonstruoti diagnostinės įrangos, matavimų prietaisų ir kitos įrangos ar įrankių galimybes bei supažindinti mokymo centro lankytojus su skirtingomis automobilių uždegimo, įpurškimo ar variklio valdymo sistemomis. Mokymo centre taip pat galima demonstruoti galimus gedimus bei paaiškinti, kaip veikia šios sistemos, o taip pat prietaisų pagalba greitai ir nesudėtingai surasti gedimus bei pataisyti automobilius.

Bendradarbiaujant su profesinėmis mokymo įstaigomis, pastebėjome teorinių žinių poreikį ir todėl siūlome puikų sprendimą – Electude modernaus mokymo programą. Ši programa naudojama visame pasaulyje ir yra išversta į 50 kalbų. Mokymo procesas paremtas vizualiniais sprendimais, kurie padeda lengviau įsisavinti medžiagą ir suprasti automobilizmo techninius procesus.

Electude mokymo procesas paremtas interaktyviu žaidimu.

 

Mūsų klientai yra profesinio rengimo centrai, praktinio mokymo centrai, žemės ūkio mokyklos, kolegijos, automobilių vairavimo mokyklos, privačios automobilių remonto mokymo organizacijos, diagnostinės įrangos gamintojai, diagnostinės ir autoservisų įrangos pardavėjai bei kitos su automobiliais ir jų priežiūra susisijusios įmonės.

Esame Oficialūs Electude atstovai.

Kontaktų forma

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search