Dažniausiai užduodami klausimai

Kur programoje yra teorinė medžiaga?

Teorinė medžiaga visada  yra toje pačioje programoje. Mokinys, remdamasis ja visada gali atsakyti į užduočių klausimus. Reikia rinktis pagal modulius. Moduliai yra nuolat atnaujinami. Aprašymai anglų kalba gali būti platesni, jei modulis yra naujai sukurtas ar nėra išverstas  į lietuvių kalba.

Ar tai nėra labiau dėstytojo pagalbinė mokymo priemonė, norint patikrinti mokinio žinias?

Tikrai ne, nes pagal mokymo įstaigoje skirtą laiką galima dėstyti tik mažą dalį, o medžiagos apimtis yra kelis kart didesnė ir gali būti skirta namų darbams ir studento saviruošai, kuri yra kontroliuojama dėstytojo.

Kas Lietuvoje yra įsigiję programą ir jau naudoja?

Kauno technikos ir verslo mokymo centras, Marijampolės profesinio rengimo centras, kitos mokymo įstaigos. Yra bandomoji versija, kurią galima naudoti 60 dienų.

Ar bandomoji versija yra pilna ar tik dalis programos?

Bandomoji versija yra pilna, jos apimtį gali riboti tik lietuviško vertimo apimtis.

Kas nutinka, kai baigiasi bandomoji versija?

Kai baigiasi bandomoji versija, visi prisijungimo kodai tampa neaktyvūs, visi nustatymai ar/ir pasiekimai programos viduje atsistato į pradinę būseną.

Kas atsitiks, kai mokymo įstaiga pasinaudos programa – tarkim vienerius ar dvejus metus ir sustabdys vartojimą. Kas nutinka su visais nustatymais ar/ir pasiekimais ar įdirbiu programos viduje?  

Electude serveriuose visa informacija yra laikoma iki 10 metų ir ji gali būti atstatyta ar paleista bet kuriuo momentu.

Ar programa labiau apima automobilio mechanikos ar elektrotechnikos sritį?

Mokymo programa apima tiek mechanikos, tiek elektrotechnikos ir fizikos pagrindus, susijusius su automobilizmu, kurių pakanka studento mokymui.

Klausimas dėl programos mokymo medžiagos (piktogramų) panaudojimo mokinių baigiamose darbuose galimybės. Ar nebus prieštaravimo iš gamintojo?

Jei studentas turi mokymosi licenciją, neturėtų kilti dėl to problemų. Gamintojas  neprieštarauja.

Kontaktų forma

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search